Nowoczesne meble tapicerowane, komplety wypoczynkowe, luksusowe, ekskluzywne wyposażenie wnętrz, sypialni, salonu, domu - producent mebli Comforty

Pelagie

design Dorota Koziara

Pelagie to rodzina stolików, dla których inspiracją były wspomnienia z archipelagu wysp, położonych na Morzu Środziemnym, pomiędzy Europą, a Afryką. Wyspy te od wieków były miejscem spotkań wędrowców pomiędzy dwoma, tak różnymi kontynentami.
To tu łączą się także prądy Oceanu Atlantyckiego z ciepłymi wodami Morza Śródziemnego. Właśnie te refleksje dały projektantce impuls do zestawienia ze sobą materiałów do budowy nóżek i blatów, stworzenia kolekcji mebli, które zapraszają do spotkań, kusząc swym kolorem i urokiem szlachetnych materiałów. Dzięki różnym proporcjom, kolekcja stolików Pelagie, pozwala na sytuowanie ich w grupach, inspirując do tworzenia kompozycji o zróżnicowanej barwie, kształcie i fakturze.
Funkcjonalnym atutem Pelagie jest możliwość łączenia dominującego stolika, o największej średnicy, z bardziej mobilnymi mniejszymi stolikami, które w razie potrzeby można rozstawić w rozległej strefie wypoczynkowej. Kolekcję uzupełniają dodatkowe stoliczki pomocnicze o nieco odmiennym kącie nachylenia nóżek. Dostępne są tylko w fornirze.


Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości, wpisz pełny adres e-mail
loader loader