Comforty

Comforty ubrane w Kvadrat podczas London Design Week!
Mamy zaszczyt poinformować, że dwa produkty projektu Tomka Rygalika dla Comforty – fotel Opera w tkaninie Hallingdal oraz krzesło Gnu w najnowszej tkaninie marki KVADRAT zaprojektowanej przez Patrizie Urquiolę, zaprezentowane będą w samym sercu Brompton Design District, na wystawie Young Creative Poland – 4 Years On!

Wystawa jest echem pierwszej prezentacji Young Creative Poland, która odbyła się w ramach tygodnia designu w Londynie 4 lata temu i dała początek cyklowi wydarzeń prezentujących młodą polską scenę wzornictwa na całym świecie.

Spektakularna wystawa Young Creative Poland w Muzeum Triennale w 2010 roku podczas 49 targów Salone Internationale del Mobile była dla Comforty okazją do wsparcia polskich projektantów w dziedzinie meblarstwa, grafiki użytkowej, szkła, ceramiki, architektury i tekstyliów. Dzięki tamtej wystawie mieli oni szansę na pokazanie swoich realizacji szerokiej, międzynarodowej publiczności, w jednym z najbardziej prestiżowych muzeów.

Wystawa Young Creative Poland - 4 Years On pozwoli ponownie przyjrzeć się polskiemu wzornictwu, które po czterech latach nieprzerwanie zaskakuje innowacyjnością i kreatywnością rodzimych projektantów.

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie można pobrać tutaj

Young Creative Poland – 4 Years On
London Design Festival
16 – 22 września

Ognisko Polskie (Polish Hearth Club)
55 Exhibition Road
Londyn SW7 2PN

Godziny otwarcia:
11.00 – 18.00


Newsletter
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości, wpisz pełny adres e-mail
loader loader