Comforty

Miękko i przytulnie! Jesienne propozycje Comforty!
Sofa Swing - zainspirowana potrzebą komfortu

Dostępna do tej pory jako narożnik, teraz występuje także w wariancie kompaktowej sofy 3 osobowej. Swing projektu Tomasza Augustyniaka zachwyca komfortem i doskonałymi proporcjami. Rozpoczynając sezon jesienny, w dniach od 3 października do 30 listopada, chcielibyśmy zaoferować Swing w specjalnej cenie. Oferta obejmuje wszystkie warianty sof zamówione w tkaninach wiodącej, duńskiej marki Kvadrat.
Aby służyła Państwu przez długie lata, nie tylko jako kanapa ale także jako bardzo komfortowe łóżko lub wygodna leżanka, idealna do swobodnego odpoczynku.

Szczegółowe informacje na temat oferty uzyskać można pisząc na adres burakowska@comforty.pl lub kontaktując się z autoryzowanymi partnerami Comforty

Bez względu na aranżację i wybór funkcji, Swing nie traci nic ze swej ponadczasowej, nowoczesnej sylwetki. Narożnik w obu ustawieniach zachowuje doskonały wygląd, a kompaktowa sofa idealnie komponuje się we wnętrzach o różnych proporcjach. Mechanizm zmiany funkcji opracowany został tak, by łatwo i bez wysiłku przekształcać narożnik w łóżko. Swój doskonały komfort Swing zawdzięcza zastosowaniu m.in. sprężyn typu Bonell i pianek wysokosprężystych.


Aby dowiedzieć się więcej na temat sofy Swing wystarczy pobrać broszurę w wersji elektronicznej.

Przytulne pledy w specjalnej ofercie jesienno-zimowej!

Występują w wielu kolorach - soczystych, które idealnie ożywią wnętrze podczas długich, chłodnych wieczorów i bardziej stonowanych, które dyskretnie wkomponują się we współczesne aranżacje. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Serdecznie zapraszamy!


Newsletter
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości, wpisz pełny adres e-mail
loader loader