Comforty

Anvil konsola
Design: Krystian Kowalski
Obrazek Obrazek Obrazek
Konsola Anvil, dostępna w kilku rozmiarach i proporcjach, stanowi funkcjonalne uzupełnienie tej wyrafinowanej kolekcji, której sygnaturą jest heksagonalny detal stalowej konstrukcji, występujący zarówno w stolikach, stołach jadalnianych, jak i regałach Anvil.
Konsole Anvil dynamizują aranżację sofy, a dzięki przemyślanym wymiarom,

wzbogacają strefę wypoczynkową o dodatkowe powierzchnie. Niższe warianty mogą być usytuowane wzdłuż boku większości kanap z kolekcji Comforty. Te wyższe i dłuższe świetnie sprawdzą się w aranżacji tylniej części naszych sof, zagospodarowując jednocześnie przestrzeń w otwartym planie pomieszczenia. Dzięki solidnej konstrukcji, Anvil może spełniać funkcję dyskretnego mebla do pracy w domowym zaciszu lub eleganckiego mebla ulokowanego w holu wejściowym.
Lakierowana proszkowo stalowa podstawa dostępna jest w kolorach z palety RAL i z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara. Fornirowany, dębowy blat występuje w kolorach z kolekcji fornirów Comforty, w marmurze lub w MDF lakierowanym z domieszką kwarcu, w dowolnej kolorystyce z palety RAL.Newsletter
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości, wpisz pełny adres e-mail
loader loader