Comforty

Oyster Lounge
Design: Krystian Kowalski 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zaprojektowany przez jednego z najbardziej utalentowanych projektantów polskich, Krystiana Kowalskiego, Oyster Lounge uzupełnia kolekcję niskich fotelików Oyster, pokazaną pierwszy raz w 2015 roku.
Nowy wariant z wysokim, bardzo komfortowym oparciem, zachowuje walory niskiego protoplasty: możliwość wyboru różnych tkanin w ramach jednego produktu, wybór stylu tapicerowania oraz wybór podstaw. Dzięki zmiennym wysokościom oparcia i przemyślanej spójności brył, kompletna kolekcja Oyster, teraz także rozbudowana o fotel z wysokim oparciem, daje więcej możliwości projektowo-aranżacyjnych, a meble doskonale uzupełniają się pod względem funkcji i przeznaczenia we wnętrzu.

Smukła i opływowa forma wersji z miękką poduszką na siedzisku ma bardziej elegancki, minimalistyczny charakter, podczas gdy przytulna, miękka wersja z luźnym tapicerowaniem, dodaje wnętrzu nieco wyrafinowania i charakteru.
Odpowiednia wysokość oparcia gwarantuje komfortowe podtrzymanie głowy. Opcjonalny mechanizm wychyłu pozwala wypoczywa
w dwóch pozycjach położenia ciała - opierając wygodnie głowę w pozycji lekko pochylonej do tyłu, lub siedząc w pozycji bardziej formalnej. Dodatkowo, warianty obrotowe wyposażone są standardowo w mechanizm powrotu siedziska do wyjściowego położenia. Kolekcję uzupełnia podnóżek, który standardowo pasuje także do niskich wersji fotela.

Oyster Lounge, podobnie jak Oyster z niskim oparciem, posiada dwie wersje tapicerowania oraz trzy wersje podstaw – stalową, rurkową, dostępną w kolorach z palety RAL i z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara; obrotową czteropunktową nogę stalową z pamięcią powrotu, dostępną w kolorach z palety RAL i z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara oraz w jasnym chromie; odlewaną w formie, obrotową podstawę z polerowanego aluminium, dostępną w połysku, w kolorach z palety RAL lub z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara. Podnóżek dostępny w dwóch wersjach tapicerowania, występuje na podstawie stalowej, rurkowej oraz stalowej, czteropunktowej z pamięcią powrotu. Podnóżek nie występuje na podstawie pięciopunktowej z polerowanego aluminium.



Newsletter
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości, wpisz pełny adres e-mail
loader loader