Comforty

Podnóżek Oyster
Design: Krystian Kowalski
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Podnóżek uzupełnia kolekcję foteli Oyster i Oyster Lounge, nawiązując swoją formą do organicznego, miękkiego kształtu, obecnego zarówno w wersji standardowej, jak i tej z wysokim oparciem. W zestawieniu z fotelem Oyster Lounge, tworzy optymalny zestaw do wypoczynku, zapewniając wygodne podparcie zarówno głowy, jak i nóg.
Podnóżek, szczególnie na podstawie rurkowej, świetnie sprawdzi się także jako samodzielny mebel wolnostojący, wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe, niewielkie siedzisko.

Cecha charakterystyczna kolekcji Oyster ,czyli możliwość wyboru spośród dwóch, wyrazistych wersji tapicerowania, dających całkowicie inny efekt wizualny mebla, widoczna jest także w podnóżku. Smukła i opływowa forma wersji z poduszką ma bardziej elegancki, minimalistyczny charakter, podczas gdy przytulna, miękka wersja z luźnym tapicerowaniem dodaje wnętrzu nieco wyrafinowania, akcentując komfort mebla. Podnóżki posiadają dwie wersje podstaw – stalową, rurkową, dostępną w kolorach z palety RAL i z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara; obrotową czteropunktową nogę stalową z pamięcią powrotu, dostępną w kolorach z palety RAL i z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara oraz w jasnym chromie.Newsletter
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości, wpisz pełny adres e-mail
loader loader