Comforty

Ripple
Design: Krystian Kowalski
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zainspirowane naturą wzornictwo krzesła Ripple łączy w sobie nowe technologie, zaawansowaną technikę tapicerowania i konstrukcji z tradycyjnym rzemiosłem meblarskim.
Dostępne w wielu wariantach podstaw i różnych typach wykończenia tapicerki, krzesło Ripple jest doskonałym przykładem wszechstronnego i wyrazistego mebla, który idealnie odnajdzie się zarówno we wnętrzach domowych, jak i przestrzeniach publicznych.
Dostępna w jednej z opcji wykończenia, obudowa siedziska z odlewanej w formie żywicy poliestrowej, występuje w szerokiej gamie kolorystycznej z palety RAL i może być łączona z tkaninami i skórą, w zależności od wymagań projektu. Korpus krzesła może być łączony z różnymi podstawami, w zależności od przeznaczenia. W wersji w pełni tapicerowanej, nóżki z odlanej w formie pianki poliestrowej, są integralnie tapicerowane z pokrowcem. Dostępne podstawy z odlewanego aluminium, oraz lakierowanej proszkowo stali, pozwalają sytuować krzesło także w przestrzeniach biurowych np. w pokojach konferencyjnych lub przy recepcji.
Newsletter
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości, wpisz pełny adres e-mail
loader loader